סדרת גולד מטריקס

בניגוד לאפידרמיס שהוא ריקמת תאים צפופה , הדרמיס הוא בעיקרו מטריקס חוץ תאי (extra cellular matrix ) המורכב מסיבים אלסטיים השרויים בתוך ג'ל סמיך של פוליסכרידים (proteoglycans).

מרכיבי המטריקס (קולגן, אלסטין, חומצה היאלורונית ועוד) מיוצרים על ידי פיברובלסטים (תאי ריקמת חיבור השקועים בתוך המטריקס החוץ תאי).
תהליכי ההזדקנות במטריקס הם ההרסניים ביותר למרקם העור שכן מרכיבי המטריקס תומכים במבנה התלת ממדי של העור. פירוק מרכיבי המטריקס זו הסיבה הישירה לאבדן האלסטיות ולהיווצרות קמטים.

קבוצה של כ-20 אנזימים הנקראים MMP’S (Matrix Metallo Proteinases) מתמחים בפירוק מרכיבי המטריקס. פירוק איטי של מרכיבים אלה הוא חיוני לשם בניה מחודשת של הדרמיס. בעור המתבגר בהשפעת גורמים פנימיים כמו תהליכים דלקתיים כרוניים וגורמים סביבתיים (בעיקר קרינת UV) מופר האיזון בין רמת האנזימים האלו לבין המעכבים שלהם דבר שגורם לפעילות יתר של MMP’S ומכאן פירוק מסיבי של מרכיבי המטריקס. התוצאה היא יצירת קמטים ואובדן האלסטיות של העור.

סדרת גולד מטריקס היא גרסה משודרגת של סדרת מטריקס קאר (מסכת הזהב נותרה ללא כל שינוי). המוצרים בסדרת גולד מטריקס מכילים מגוון חומרים פעילים מהשורה הראשונה המיועדים להגן על העור ולמתן את הנזקים הנגרמים לריקמה כתוצאה מגורמים פנימיים וגורמים סביבתיים המאיצים תהליכי הזדקנות בעור.

מציג את כל 4 התוצאות

מסכת זהב גולד מטריקס
158.00
סרום גולד מטריקס
158.00
קרם לחות גולד מטריקס
158.00
קרם מזין גולד מטריקס
158.00