מרכז הזמנות 054-6555727
כניסה
שכחתי סיסמה
האתר המוביל למוצרי טיפוח

לייט E+C קרם עיניים צוואר ומחשוף

החומרים הפעילים:

רוטין
לייט קרם עיניים צוואר ומחשוף מכיל רוטין, ביופלפונואיד שנמצא באופן טבעי בצמחים שונים. רוטין שייך לקבוצת חומרים המכונה ויטמין P ויש לו מספר אפקטים מועילים לעור: הפחתת החדירות של הנימים הקפילאריים, שיפור המיקרו סירקולציה, פעילות אנטי-אוקסידנטית , פעילות מרגיעה. בגלל תכונות אלו, רוטין הוא מרכיב יעיל בתכשירים לאיזור העיניים להקלה על סימפטומים הקשורים בהפרעות בנימי הדם הקפילאריים, במיקרו סירקולציה וכן להרגעת העור.

אקווה קקטין
חומר נוסף בתכשיר זה הוא אקווה קקטין (Aqua Cacteen).  מרכיב זה מופק מקקטוס מסוג OPUNTIA (צמח הצבר) המשמש לצרכים שונים ברפואה המקסיקנית המסורתית.  ניסויים הראו כי תמצית האקווה קקטין מעלה את תכולת הלחות בעור, מגינה מפני גירויים וממצקת את העור.
לייט קרם עיניים וצוואר מכיל בנוסף גם  קפאין בשל פעילותו המועילה בהפחתת נפיחויות ועיגולים כהים תחת העיניים ואיזופלבונים מסויה להפחתת פירוק הקולגן בעור.

נפח: 30מל.

מחיר: 132.00

הסדרה מתאימה לבעלות עור שמן מתבגר וכן לבעלות עור נורמלי ויבש המעדיפות תכשירים בעלי מרקם קל וספיגה מהירה ללא תחושת שומניות יתר, במיוחד בעונות החמות של השנה.  הסדרה מהווה גם פיתרון מצויין לנשים בעלות נטייה להזעת יתר בפנים בעונות החמות.

מק"ט: 398 קטגוריות: , ,
קרם עיניים, צואר ומחשוף