מרכז הזמנות 054-6555727
כניסה
שכחתי סיסמה
האתר המוביל למוצרי טיפוח

טיפים ומוצרים לחיי אנטי-אייג'ינג

כל אדם עובר תהליך התבגרות שמשפיע על גופו ועל מצבו הנפשי – תהליך ההזדקנות אינו פוסח על אף איבר בגוף ובוודאי שלא על העור שנחשב למעשה לאיבר הגדול ביותר בגופנו וסימני הגיל ניכרים עליו בכל מקום.

אנטי-אייג'ינג הוא תחום ברפואה שעוסק בעיכוב תהליכי ההזדקנות. בתחום האסתטי מבחינים במספר סוגי טיפולים עיקריים, חלקם פולשניים ונעשים במרפאות האסתטיקה, אלו כוללים בין היתר ניתוחים, הזרקת חומרי מילוי לקמטים, הזרקת בוטוקס ושומן, מתיחות פנים ועוד.

טיפולים שכיחים אחרים נעשים באמצעות תכשירים קוסמטיים המיועדים לשימוש באזורים שונים של הגוף ואלו נועדו למיצוק עור, לטיפול בקמטים, הבהרת כתמי עור, לטיפולים בעור שמסביב לעיניים ועוד. נשים רבות המבקשות להחזיר את השעון לאחור משתמשות בשיטות המתאימות להן.

טיפים לשגרת טיפוח קבועה

ככלל, מומלץ לכל אישה לשמור על שגרת טיפוח קבועה כבר מגיל העשרים ולא להמתין עד להופעת הקמטים הראשונים. טיפוח מתמיד על בסיס קבוע ישמור את העור רענן ויעכב תופעות הזדקנות עתידיות:

  1. חשוב ומומלץ מאוד לבחור נכון ולעשות שימוש מושכל במוצרי קוסמטיקה מקצועיים מתאימים, בהתאם להמלצה של גורמים מוסמכים בלבד.
  2. יש להקפיד ולהימנע ככל האפשר מחשיפה לשמש שהינה גורם ראשי במעלה להזדקנות העור. במידה ונחשפים יש להשתמש בקרם הגנה בעל מקדם גבוה ככל האפשר.
  3. יש לטפל באופן מיוחד בעור סביב העיניים שנחשב רגיש ונוטה להזדקן במהירות.

שפע של מוצרי אנטי-אייג'ינג

במרבית המקרים מוצרי אנטי אייג'ינג מכילים ויטמינים, מינרלים וחומרים טבעיים עצמתיים נוספים שידועים בהשפעתם המטיבה בשיפור מצב העור, בהפחתת קמטים ומניעת הופעתם העתידית – אנו נפרט על המוצרים והתכשירים אשר נחשבים לנפוצים והמומלצים ביותר לשימוש:

– קרם לילה: קרם במרקם עשיר המטפל בסימני ההזדקנות בלילה, הזמן בו העור פועל לתיקון נזקים הנגרמים בשעות היום.
בשימוש קבוע ולאורך זמן, קרם זה מעדן קמטים וקמטוטים באופן נראה לעין.

– סרום לילה: נספג היטב בעור ובעל מרקם עשיר.

– קרם יום: נועד למריחה במשך היום נספג היטב ומזין את העור, מגן גם מפני קרני שמש מזיקות.

– קרם לחות: מעניק לכל עור יבש לחות והזנה מהירה מיד עם המריחה.

– קרם עיניים: בעלי מרקם מיוחד ועשיר שמיועד לעור הרגיש סביב העיניים.

– ג'ל עיניים: ג'ל לחות מעניק רעננות מידית, מרגיע, מפחית נפיחות ומונע סימני עייפות.
מכיל חומרים לחיזוק מערכת ההגנה סביב העיניים.

– סבונים לניקוי עור הפנים: ישנם סבונים לעור יבש, לעור מעורב, לעור רגיל ועוד.

– אבקות פילינג: אבקות עדינות הפועלות לניקוי עדין של עור הפנים ללא גרימת גירויים, שריטות או אדמומיות.

מומלץ לרכש מוצרי אנטי-אייג'ינג של יצרניות בעלות שם ומוניטין המשווקים על ידי חברות מקצועיות בתחום. מוצרים אלו מיוצרים תחת בקרת איכות קפדנית. חברות הענק משקיעות הון רב במחקר ופיתוח ומוציאות לשוק מוצרים מתקדמים כל העת. נשים אשר מעוניינות לשמר על עורן מפני הזדקנות מואצת או לתקן פגמים קיימים, חייבות לעשות שימוש במוצרים בטוחים ויעילים.

>> מזמינים אותך להתרשם מהקטלוג הנרחב שלנו למוצרי אנטי-אייג'ינג, לחצי כאן. 

שינוי גודל גופנים